Списки учасників конкурсу 2017 “У пошкуках літературних талантів”

На конкурс  2017 року “У пошуках літературних талантів” надійшло 376 листів зі всіх куточків України, з них на розгляд журі творів допущено 321 автор.

Найбільше листів в цьому році надійшло з Херсонщини і Закарпаття. Ось наші учасники за опрацюванням журі.

З пошаною і вдячністю, керівник проекту письменник Володимир Даниленко

1.Шейнов Семен

 

Волноваха, Донецька 9 клас акровірші
2.Дрозд Степан Знаменівка, Дніпровська 9 клас Вірші, гуморески
3.Бунін Юрій вірші +
4.Остапчук Єва Київ 12 років вірші
5.Вівчарук Надія Красноармійськ 13 років збірка поезій, зверстано
6.Ведь Сергій Дзержинськ 13 років збірка поезій
7.Минько Марія Тячівка, Закарпатська 13 років вірші
8.Багно Ліза Красноармійськ 13 років поезії-листівки
9.Злочевський Богдан Біла Церква 7 років вірші з малюнками (зверстано)
10.Жолобак Марат Київ 25.02. 2011 Збірка віршів, загадок, казка
1.Гедз Вікторія Калинівка, Вінницька 12 років казка, зверстана
2.Борисенко Анастасія Лисичанськ, Луганська 16 років проза
3.Бобонич Мартін Ужгород 4 клас казки, сценарії до мультфільмів
4.Буторович Марко Луцьк 11 років Проза-фентезі
5.Бурдюг Олена Бугас, Донецька 13 років повість про кохання +
6. Дякун Меліса Івано-Франківськ 10 років казка
7.Катеринюк Ангеліна Ганнівка, Кіровоградщина 12 років проза
8.Поплавська Єва Зимна Вода, Львіщина 13.09.2002 казка
9.Брік Іванна Київ 16 років оповідання
10.Бужвенко Дарина Київ-Мінськ 16 років проза
11.Вербовецька Анастасія Запоріжжя 17 років Проза-фентезі

 

12.Вінничук Ліка Миколаїв 10 років оповідання
13.Золотарьов Іван Коломия 8 клас книга
14.Золотухіна Марія Донецьк-Дніпро 10 років проза
15.Кнутас Павло Зміївка, Херсонської 11 років проза
16.Косюк Ганна Лопухово, Закарпаття 10 клас проза
17.Перетятько Катерина Томаківка, Дніпровської 13 років Проза, зверстано
18.Потапова Крістіна Дніпро 17 років проза
19.Римаренко Антон Токарівка, Херсонської 11 років казка
20.Поліщук Ірина Токарівка, Херсонської 10 років
21.Русин Христина Смт Чинадійово, Закарпатська   проза
22.Сабов Дора Берегове, Закарпаття 16 років проза
23.Тимчишин Софія-Анастасія Львів 15 років анімаційний сценарій
24.Тихоненко Марія Біла Церква 17 років проза
25.Якушевич Анастасія Виноградів, Закарпатська 17 років проза
26.Година Юліанна Мукачеве 13 років проза
27.Кідалова Уляна Мукачеве 16 років проза
28. Варакута Анна Кропивницький 14 років проза
29.Василенко Вікторія Токарівка, Херсонської 11 років казка
30.Василько Анастасія Тернопіль 11 років казка
31.Заяць Ростислав Тернопіль 8 років казка
32.Герман Аліса Київ 11 років казка
33.Кап’як Катерина Тернопіль 12 років казка
      34.Конокотіна Каріна

 

Першотравневе, Херсонська 10 клас проза
35.Котенко Марія Тернопіль 8 років казка
36.Куньо Юлія Першотравневе, Херсонська 7 клас казка
37.Міщенко Фрол Херсон 16 років проза
38.Максименко Анна Житомир 17 років проза
39.Мартинюк Володимир Тернопіль 9 років проза
40.Мшанецька Діана

Мшанецька Карина

Зміївка, Херсонської 7 клас

4 клас

казка
41.Скрипнік Дар’я Запоріжжя 15 років проза
42.Неділько Яна Комишани, Херсонська 15 років проза
43.Нетребич Валентина Херсон 13 років проза
44.Поліщук Ірина Токарівка, Херсонської 5 клас казка зверстана
45.Полякова Оксана Гостомель, Київська 15 років есе, оповідання
46.Сушицька Кіра Гостомель, Київська 11 років казка
47.Біленька Юлія Гостомель, Київська 16 років есе
48.Гусейнова Карина Гостомель, Київська 10 років казка
49.Севастьянова Надія Бориспіль 17 років новели
50.Налягака Надія Рокосово, Закарпатська 15 років новела
51.Шелегон Елеонора Херсон 15 років проза
52.Шкворець Лада

53.Юдіна Марія

Херсон 11 років

10 років

прозаїчний диптих

казка

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
1.Маліцка Анна Одеса 17 років поезія
2.Стільник Аня   поезія
3.Турлакова Віра Краматорськ‑Концово (Закарпаття) 9 років поезія
4.Вербіцька Анастасія Канів 14 років поезія
5.Катеринюк Софія Ганнівка, Кіровоградської 10 років вірші
6.Січка Валерія Кольчино, Закарпаття 16 років вірші
7.Панасюк Ірина Черкаси 17 років вірші
8.Лавренчук Олександр Новоград-Волинський, школа №10 13 років вірші
9.Соломон Ірина Одеса 18 років поезія
10.Тарасюк Василь Київ 15 років поезія
11.Бабенко Данило Херсон 14 років поезія
12.Боднар Олександра Мукачеве 13 років поезія
13.Варга Едуард Голубине, Закарпаття 14 років вірші
14.Василенко Юлія Великі Пріцьки, Київщина 5 клас вірші
15.Онищук Вікторія Чугуїв, Харківська 11 років вірші
16.Гаген Олександр Костирка, Херсонська 15 років вірші
17.Гайналій Іванна Тернове, Закарпаття 17 років вірші
18.Граб Валерія Ракове, Закарпаття 12 років проза
19.Кречко Катерина Ракове, Закарпаття 11 років поезія
20.Терпак Ольга Ракове, Закарпаття 12 років поезія
      21.Куцик Валерія

 

Ракове, Закарпаття 7 років поезія
       22.Бардош Аліна

 

Ракове, Закарпаття 8 років поезія
23.Дукач Олександр Зміївка, Херсонська 14 років поезія
24.Жуковська Настя Житомир 11 років поезія
25.Кирилюк Софія Вараш, Рівненської 15 років поезія
26.Курочкіна Анастасія Явкине, Миколаївської 11 років поезія
27.Магоч Діана Мукачеве 15 років поезія
28.Малюта Володимир Сокирниця, Закарпаття 17 років поезія
29.Носа Марія Рахів, Закарпаття 6 клас поезія
30.Пащук Поліна Житомир-Київ 10 років поезія
31.Пинзару Ірина Явкине, Миколаївська 15 років поезія
32.Севастьянова Надія Бориспіль 17 років ліричні вірші
33.Стасків Анастасія

34.Стасків Максим

Струсів, Тернопільської 9 клас

11 клас

акровірші
35.Тиркало Антон Зміївка, Херсонської 11 років поезія
36.Тороній Даніела Мукачеве 16 років 25 поезій
37.Уліганець Крістіна Голубине, Закарпаття 12 років поезії
38.Ходанович Настя Чорнобаївка, Херсонської 16 років поезія
39.Шкворець Лада Херсон 11 років поезія
40.Щербань Ліля Христинівка, Черкаської 11 років поезія
41.Сенчук Поліна Харків 11 років віршики
 

 

1.Бабінчук Олександра Великий Дальник, Одеська 16 років поезія
2.Вороніна Валерія Херсонська 16 років поезія
3.Гордійчук Ярослава Рівне 17 років поезіяр
4.Метай Антон Ужгород 15 років поезія
5.Нанівська Карина Горішні Плавні, полтавська 16 років поезія
6.Орлова Олександра Новоград-Волинський, ЗОШ №10 5 клас акровірш
7.Павліченко Анастасія Богуслав 11 років вірші
8.Винар Олександра Куштановиця, Мукачівський район 14 років вірші
9.Дідик Ірина Мукачеве 13 років вірші
10.Перегняк Катерина Мукачеве 13 років вірші
11.Савко Анастасія Мукачеве 14 років вірші
12.Сангріт Діана Вільховиця, Мукачівського району 14 років вірші
13.Рева Оксана Дніпро 16 років вірші
14.Стасів Вікторія пісні на музику Ведмедері
15.Юско Аделіна Мукачеве 15 років вірш про аборт
16.Пітра Наталія Росош, Закарпаття 10 років вірші
17.Білан Олександра Перещепине, Дніпропетровської 13 років вірші
18.Коломієць Дарина Пасинки, Вінницька 11 клас Збірка віршів
19.Кравченко Руслана Тягинка, Херсонська 17 років Збірка віршів
20.Кириченко поезії
21.Герлі Яна Смт Кольчино, Закарпаття 16 років поезії, вивчає корейську мову
22.Скрипець Катерина Миколаїв 11 років поезії
23.Дубіна Ксенія Запоріжжя 16 років поезії
24.Масалов Мирослав Смт Кольчино, Закарпаття 11 років поезія
25.Литвиненко Марія Гостомель, Київська

Центр творчості дітей та юнацтва м. Ірпінь

 

8 років поезія
26.Шеверда Лілія Зелене, Рівненської 17 років поезія
27.Кравченко Ніка Мукачеве 17 років поезії
28.Іванчук Софія Гейсиха, Київщина 12 років поезії
29.Хорев   поезія
30.Страшкулич Каміла Волосянка, Закарпаття 14 років Збірка поезій
31.Хтема Вікторія Івано-Франківськ 9 років вірші
32.Утас Віка Зміївка, Херсонська 9 років поезія
   
   
1.Бабій Роман Підбуж, Львівська 16 років проза, поезія
2.Граб Валерія Педагог Гапак 6 клас казка
3.Терпак Ольга 6 клас вірш
4.Кречко Катерина 6 клас вірші
5.Бардош Аліна   вірш
6.Куцик Валерія Педагог Гапак вірш
7.Горбачова Владислава Дніпро 17 років проза
8.Кожевнікова Марина Дніпровське,Херсонська 17 років Проза, поезія
9.Мурліна Юлія Смт Марківка, Луганська 15 років Проза, поезія
10.Мучичка Мирослава Мукачеве 17 років поезія
11.Самойленко Ірина Київ 17 років Поезія, проза
12.Суховій Влада Київ 3 клас Поезія, проза
13.Тєрєхова Марія Великий Дальник, Одеська 17 років проза
14.Самборський Іван Дніпровське, Херсонська 11 років байка
15.Маскаєва Владислава Смт Білозерка, Херсонська 13 років вірш
16.Ушенко Надія Білозерська дитяча бібліотека ім.  Стуса 14 років Есе, оповідання
17.Константинова Катерина Дніпровське, Херсонська 6 клас поезія
18.Горошук Марія Худльово, Закарпаття 15 років поезія
19.Сірак Михайло Худльово, Закарпаття 9.01/15 років вірш
20.Марюхнич Катерина Худльово, Закарпаття 9.01/15 років поезія
21.Повхан Мирослав Худльово, Закарпаття 14 років поезія
22.Бурин Данило Середнє, Закарпаття 10 років проза
23.Малинич Діана Худльово, Закарпаття 11 років поезія
24.Баляс Марія Кагарлик 10 років поезія
25.Трохимчук Анастасія Кагарлик 8 клас поезія
26.Банга Іванна Колочава, Закарпаття 14 років поезія
27.Семенова Катерина Бороняве, Закарпаття 6 клас вірші на папері
28.Бурда Софія Великий Березний, Закарпаття поезія на папері
29.Вареник Валерія Кузьминці, Київська 17 років вірші на папері
30.Байбарза Ігор Київ 17 років проза
31.Демиш Мар’яна Хуст, Закарпаття 16 років проза
32.Грабар Ірина Дніпровське, Херсонська 17 років есе
33.Рябов Михайло Херсонщина 19.05.2008 поезія
34.Геф’юк Дарина Косівська Поляна, Закарпаття 15 років проза
35.Кіш Ганна Виноградів, Закарпаття 7 клас поезія
36.Гнатко Орислава-Каміла Львів 14 років проза
37.Гоч Поліна Корнин, Рівненська 17 років проза
38.Гонтар Ілона Ставище, Київщина 14 років поезія
39.Горбенко Оксана 17 років поезія
40.Гресько Діана Бородянка, Київщина 10 років поезія
41.Грінь Анна Київ 15 років поезія
42.Густі Ярослава Хуст 11 років проза
43.Ільїних Поліна Київ-Білогородка 15 років поезія
44.Кашмель Валерія Великий Березний 15 років проза, поезія
45.Котовщик Ілона Сухоліси, Київська 13 років поезія, проза
46.Петрович Юнона Мала Лепетиха, Херсонщина 15 років поезія
47.Кубарський Марсель (Марк Дрімер) Богуслав 13 років проза (фентезі)
48.Марковський Олександр Томаківка, Дніпропетровська 8 років проза, поезія
49. Матфей Щек Уейн Кагарлик 17 років проза
50.Теліга Вікторія Свалява 15 років поезія
51. Мксимцова Анна-Євгенія Мукачеве 15 років поезія
52.Михайлова Катерина Дніпро 14 років поезія
53.Огороднікова Софія Смт Асканія Нова, Херсонщина 12 років казки
54.Пацеля Катерина Ставище, Київщина 17 років вірші
55.Тяско Світлана Калини, Закарпаття 14 років проза
56.Попович Стас Хуст 10 клас вірш
57.Пенська Діана Велика Лепетиха, Херсонська 14 років проза
58.Пида Анастасія Ужгород 8 клас поезія
59.Ладика Оксана

60.Решетило Єва

61.Солонина Ілона

Красноріченське, Луганська 15 років

10 клас

8 клас

Поезія

Проза

проза

62.Сабадош Іванна Хуст 11 років Казки, вірші
63.Попович Мирослава Макарьове, Закарпаття 15 років есе
64.Шама Христина Смт Володимирець, Рівненська 4 клас казки
65.Сойма Михайло Батьове, Закарпаття 15 років історична проза
66.Стеценко Богдан Смт Шишаки, Полтавська 2 клас оповідання
67.Стрижак Ірина Вовчий, Закарпаття 12 років вірші
68.Гаврилюк Ольга Княгиня, Закарпаття 13 років вірші
69.Куцин Любов

70.Рацюк Даніела

Дубове, Закарпаття 13 років

13 років

поезія

проза

71.Валтер Антон Мукачеве 12 років проза
72.Максимюк Михайло Чернівці 13 років поезія
73.Алексик Анастасія Підвиноградів, Закарпаття 14 років поезія
74.Бабинець Андріана Виноградів, Закарпаття 10 клас вірш
75.Беркела Яна Рахів, Закарпаття 6 клас вірш
76.Біловодська Діана Трембачеве, Луганська 5 клас вірш
77.Бондар Іван Смт Білолуцьк, Луганська 13 років Есе, казка
78.Бондар Софія Смт Білолуцьк, Луганська 8 років казка
79.Бухова Дарина Смт Новопсков, Луганська 8 клас поезія
80.Виходцева Вікторія Херсон 10 років проза
81.Фурсік Євгенія Львове, Херсонська 12 років вірш
82.Головченко Олена Львове, Херсонська 13 років вірш
83.Вовк Катерина Берислав, Херсонська 10 років казка
84.Криловець Володимир   поезія
85.Калашнік Ірина Дніпро 15 років вірші
86.Луцьо Іван Завидове, Закарпаття 13 років вірш
87.Попович Мирослава Макарьове, Закарпаття 15 років есе
88.Квік Олександр Кисилин, Волинська 6 клас поезія
89.Драгомирецька Ганна Одеса

 

 

9 років проза
1.Колдишева Діана Берислав, Херсонська 11 років проза
2.Письменна Оксана Берислав, Херсонська 11 років вірш
3.Шрамко Юлія Новий Берислав, Херсонська 17 років вірш
4.Бондар Людмила Берислав, Херсонська 7 клас вірш
5.Волокова Єлизавета Берислав, Херсонська 7 клас Вірш, казка
6.5.Волков Микита Червоний Маяк, Херсонська 9 клас вірші
7.Голуб Надія Шляхове, Херсонська 16 років вірші
8.Бунчук Олег Раківка, Херсонська 4 клас казка
9.Матвієнко Ольга Раківка, Херсонська 6 клас казка
10.Кнутас Павло Зміївська сільська бібліотека №1, Херсонська 11 років есе
11.Козуб Софія (Настя) Берислав, Херсонська 15 років поезія
12.Бондаренко Сергій Зміївська бібліотека, Херсонщина 14 років вірш
13.Підтоптаний Вадим Зміївська бібліотека, Херсонщина 13 років вірш
14.Санчич Вікторія Зміївська бібліотека, Херсонщина 9 років вірш
15.Санчич Валерія Зміївська бібліотека, Херсонщина 10 років вірш
16.Фенюк Ганна Зміївська бібліотека, Херсонщина 8 років проза
17.Ніколенко Софія Червоний Маяк, Херсонська 9 клас проза
18.Пацюк Дар’я Червоний Маяк, Херсонська 9 клас проза
19.Чернишова Вікторія Берислав 7 клас вірш
20. Марейчева Валерія Мукачеве 15 років оповідання
21.Вершлер Ела Рахів, РЦНТТ 16 років Поезія, проза
22.Козурак Ангеліна Рахів, РЦНТТ 15 років поезія
23.Воронова Оксана Тягинка, Херсонська 14 років есе
24.Данілова Юлія Смт Білозерка, Херсонщина, Бібліотека ім.. В.Стуса 15 років Поезія, проза
25.Дученко Максим Бориспіль 17 років зверстана поезія
26.Доброзорова Таїсія Херсон 16 років поезія
27.Довжанин Вікторія Виноградів 14 років поезія
28.Кириченко Вероніка Каховка, 16 років поезія
29.Рогальчук Олександра Оране, Київщина 10 років поезія
30.Хорев Василь Великий Березний 13 років  
31. Новосільська Дарія Токарівка, Херсонська 9 клас казка, зверстана
32.Зварич Ольга Берислав 13 років проза
33.Іларіонова Анастасія Ворзель 6 клас поезія
34.Єрмоньонок Анна Костилівка, Закарпаття 9 років Поезія, проза
35.Муха Варвара Новотягинка, Херсонська 12 років проза
36.Козел Катя Берислав 9 клас проза
37.Шкуренко Вікторія Нова Каховка 13 років проза
38.Кухарчук Адріана Демня, Львівщина 5 клас проза
39.Дороганова Ада Перешепине, Дніпропетровська 16 років проза
40.Павленко Вікторія Перешепине, Дніпропетровська 12 років проза
41.Куцак Вадим Перешепине 15 років Вірш, проза
42.Маласай Злата Перешепине, Дніпропетровська 13 років вірш
43.Деренкова Вікторія Перешепине, Дніпропетровська 13 років Проза, поезія
44.Манченко Анна Перешепине, Дніпропетровська 15 років Проза, поезія
45.Андрушенко Тетяна Перешепине, Дніпропетровська 12 років проза
46.Коваленко Карина Перешепине, Дніпропетровська 10 клас проза
47.Шальнова Єлизавета Перешепине, Дніпропетровська 6 клас проза
48.Белімова Катерина Перешепине, Дніпропетровська 6 клас проза
49.Рибалко Сабіна Перешепине, Дніпропетровська 6 клас проза
50.Базя Анастасія Козиршина, Дніпропетровщина 10 клас проза
51. Різник Наталія Перешепине, Дніпропетровська 6 клас вірш
52.Табашний Станіслав Перешепине, Дніпропетровська 9 клас проза
53.Риженко Альона Перешепине, Дніпропетровська 6 клас поезія
54.Цийбель Ліна Пекельне, Харківська 9 клас проза
55.Колінько Єлизавета Перешепине, Дніпропетровська 7 клас проза
56.Король Мирослава Н.Солотвино, Закарпаття 14 років поезія
57.Криловець Володимир Нетішин, Хмельниччина 10 років  
58.Кузнєцова Дар’я Павленкове, Луганська 6 клас поезія
59.Кукла Андрій Володимирець 5 клас проза
60. Лазарик Владислав Великі Лази, Закарпаття 17 років проза
61.Лещенко Оксана Новопразький НВК 10 клас проза
62.Матяж Вероніка Дніпрорудне, Запорізька 11 років поезія
63.Матяж Діана Дніпрорудне, Запорізька 13 років проза
64.Матяш Ярослав Мала Білозерка, Запоріжжя 9 років поезія
65.Матяш Катерина Мала Білозерка, Запоріжжя 12 років Проза, поезія
66.Мельгунова Ельвіра Херсон 14 років проза
67.Микитюк Валерія Ставище, Київщина 14 років поезія
68.Міллер Анна Ріхардівна Хуст 16 років поезія
69.Можарович Надія Бороняве, Закарпаття 18 років поезія
70.Морозан Марія Кілія, Одеська 11 років проза
71.Напуда Марина Смт Чинадієво, Закарпаття 15 років проза
72.Нетеса Алона Черкаси 17 років поезія
73.Никифорова Дар’я Білолуцьк, Луганська 11 років вірш
74.Нірода Каміла Виноградів 5 клас проза
75.Олефір Мар’яна Косівська Поляна 17 років Поезія, проза
76.Петросова Ангеліна Новобіла, Луганська 15 років поезія
77.Петруляк Тамара Виноградів 9 клас поезія
78.Підмалівська Анастасія Рахів 6 клас поезія
79.Волощук Тетяна В.Цепцевичі, Рівненська 17 років Поезія, проза
80.Андрощук Катерина Львове, Херсонської 11 клас проза
81. Рибалка Анна Павленкове, Луганська 5 клас проза
82.Скнар Анастасія Павленкове, Луганська 4 клас проза
83.Смірнова Софія Торчиця, Київщина 5 клас вірші
84.Тарасенко Валентин Смт Білолуцьк, Луганська 16 років вірш
85.Жалнін Микола (інвалід, вади мовлення) Краматорськ (школа-інтернат №18 17 років проза
86.Папп Вероніка Хуст 14 років проза
87.Ткачук Юлія Рахів 8 клас вірш
88.Ходань Кароліна Василівна Нижнє Солотвине, Закарпаття 13 років проза
89.Ходань Софія Тарасівна Нижнє Солотвине, Закарпаття 13 років поезія
90.Цугунян Анна Арамівна Ізюм, Харківська 15 років проза
91.Чаус Марія Великий Бичків, Закарпаття 11 років казка
92.Чирка Каріна Смт Білолуцьк, Луганська 13 років поезія
93.Шок Катерина Олива, Київщина 14 років проза
94.Кліщар Назарій Меліоративне, Дніпропетровщина 5 клас прозові збірки (самодрук)
95.Якубович Валерій Новопразький НВК 11 клас проза
96.Ізуграфова Яна Кілія, Одеська 14 років проза
   

 

Херсон 10 років казка
Advertisements

5 thoughts on “Списки учасників конкурсу 2017 “У пошкуках літературних талантів”

    1. роботи недопущені – це недбалість пересилки твору. Деякі твори не відкривалися, або конкурсанти забували додати про себе інформацію. Писали твір у листі без власних біографічних даних. За умовами конкурсу – учасникові має бути на момент Фіналу не більше 18 років.

      Подобається

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s